کد خبر: ۸۳۱۷
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۵/۹/۶

ذخیره سازی سوخت در نیروگاه نکا

ذخیره سازی سوخت در نیروگاه نکا

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: مخازن ذخیره سازی سوخت جایگزین در نیروگاه شهید سلیمی نکا با تدابیر منطقه ساری قبل از فصل سرما تکمیل ظرفیت شد

به گزارش پایگاه خبری مارلیک نیوز به نقل از ایسنا، حسینعلی طالبی با اشاره به وجود یکی از بزرگترین نیروگاه های برق در مازندران، بیان کرد: بیش از ۲۴۰ میلیون لیتر نفت کوره در مخازن نیروگاه ذخیره شده است.

این مسئول، تامین مناسب سوخت نیروگاه نکا را جزو برنامه‌های جدی این شرکت برشمرد و گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده از ماه های قبل سوخت‌رسانی به نیروگاه نکا انجام شد.

طالبی تاکید کرد: در حال حاضر نیروگاه شهید سلیمی نکا از محل ذخیره سوخت خود استفاده می کند و از طریق ناوگان ریلی و جاده ای روزانه حدود سه میلیون لیتر نفت کوره به نیروگاه ارسال می شود.

طالبی با بیان اینکه خدمات سوخت رسانی در کشور باید با کمترین چالش مواجه باشد، اظهار کرد: با برنامه ریزی، تدابیر و تلاش های شبانه روزی در منطقه ساری و نواحی تابعه در طول سال به منظور تامین و توزیع سوخت به خصوص درشرایط بحرانی، مصرف‌ کننده‌‌ها نباید هیچگونه دغدغه ای در  تامین سوخت داشته باشند.

این مسئول اذعان کرد: تامین مناسب سوخت نیروگاه نکا جزو برنامه‌های جدی این شرکت است و با برنامه ریزی های انجام شده از ماه های قبل سوخت‌رسانی به نیروگاه نکا با جدیت انجام شد.

مدیرشرکت نفت منطقه ساری به اقدامات انجام شده در حوزه های نفتی منطقه ساری اشاره کرد و گفت: در حال حاضر امکان ذخیره‌سازی بسیار مناسب انواع فرآورده‌های نفتی در منطقه ساری وجود دارد.

وی از اقدامات انجام شده این شرکت در بحران قطعی گاز در سال ۸۶ در مازندران گفت و تصریح کرد: منطقه ساری از بحران سرمای شدید و افت فشار گاز سر بلند بیرون آمد.

طالبی دیگر اقدامات انجام شده در حوزه نفت منطقه ساری را برنامه‌ریزی برای دریافت بنزین سوپر در مازندران عنوان کرد و یادآور شد: توانمندی منطقه ساری در تامین این فرآورده‌ به حدی است که سایر استان‌های شمالی نیز زیر پوشش فعالیت‌های این شرکت قرار دارند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید