کد خبر: ۴۵۴۶
۲۳:۷ - ۱۳۹۵/۳/۳

بازارهای محلی مخل زندگی قائمشهری ها شده‌است
فرماندار قائم‌شهر

بازارهای محلی مخل زندگی قائمشهری ها شده‌است

مهدی محمدی عصر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان، ایجاد ترافیک و اختلال در خدمات آتش‌نشانی و آمبولانس و ایجاد مزاحمت برای شهروندان را از معضلات بازارهای محلی هفتگی، مطرح کرد

به گزارش پایگاه خبری مارلیک نیوز به نقل از مهر، فرماندار قائم‌شهر بازارهای محلی را مخل زندگی مردم دانست و بر ایجاد بازارچه‌های دائمی در این شهرستان تأکید کرد.

 مهدی محمدی عصر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان، ایجاد ترافیک و اختلال در خدمات آتش‌نشانی و آمبولانس و ایجاد مزاحمت برای شهروندان را از معضلات بازارهای محلی هفتگی، مطرح کرد و گفت: شورای شهر و شهرداری خود را مکلف بر ایجاد بازارچه دائمی در مکانی مناسب، بدانند.

وی با اشاره به درپیش بودن فصل تابستان، اظهار داشت: آموزش‌وپرورش همانند ایام عید نوروز در تابستان نیز از مدارس، برای اسکان مسافران استفاده کند.

فرماندار قائم‌شهر ادامه داد: ستاد اقامه نماز هم بر نمازخانه‌های واحدهای پذیرایی و جایگاه‌های سوخت نظارت کامل داشته باشد تا این مکان‌ها با نظافت کامل و فضایی دلپذیر، پذیرای مسافران تابستانی باشند.

محمدی با اشاره به تأکید استاندار مبنی پیشگیری از حوادث و بحران‌ها، گفت: با ساماندهی بسیاری از رودخانه‌ها و مسیرها می‌توان قبل از وقوع هرگونه اتفاق، اقدامات پیشگیرانه انجام داد.

وی بابیان اینکه در حوزه سرزمینی بسیار فقیر هستیم، تأکید کرد: لایروبی به‌صورت جدی در دستور کار ادارات ذیربط قرار گیرد تا در هنگام وقوع سیل مشکلی پیش نیاید، همچنین با توجه به فصل تابستان مسئولان امر کمک کنند تا در این فصل بخش زراعی ما دچار کمبود آب و یا خشکسالی نشود.

در ادامه این جلسه ضمن تقدیر از محمدمهدی خناری رئیس سابق اداره راه و شهرسازی قائمشهر، سجاد رحیمی به‌عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید