کد خبر: ۴۵۴۹
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۵/۳/۴

۵ پایگاه مقاومت بسیج در رودبار افتتاح شد+ تصاویر
به مناسبت روز مقاومت و پیروزی

۵ پایگاه مقاومت بسیج در رودبار افتتاح شد+ تصاویر

سرهنگ کمال حیدری در حاشیه افتتاح پایگاه های مقاومت بسیج رودبار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت حماسه آزاد سازی خرمشهر، اظهار کرد: ساخت پایگاه های مقاومت بسیج از جمله برنامه های در دستور کار سپاه می باشد

به گزارش پایگاه خبری مارلیک نیوز به نقل از زیتون خبر، فرمانده سپاه رودبار از افتتاح ۵ پایگاه مقاومت بسیج در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کمال حیدری در حاشیه افتتاح پایگاه های مقاومت بسیج رودبار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت حماسه آزاد سازی خرمشهر، اظهار کرد: ساخت پایگاه های مقاومت بسیج از جمله برنامه های در دستور کار سپاه می باشد.

وی از افتتاح ۵ پایگاه مقاومت به مناسبت روز مقاومت و پیروزی خبر داد و گفت: این پایگاه ها در روستاهای شیرکوه، گنجه، گلورز، ماشیمیان و جیرنده به همت معاونت مهندسی ناحیه مقاومت رودبار احداث شده اند.

به گفته فرمانده سپاه رودبار، تا هفه دفاع مقدس سال جاری قریب به ۵۰ پایگاه مقاومت بسیج در سطح شهرستان رودبار احداث خواهد شد.

وی همچنین اجرای برنامه های فرهنگی، نشست های بصیرتی و روشنگری را از جمله برنامه های پایگاه های مقاومت عنوان کرد و گفت: حضور پرشور بسیجیان می تواند در پررنگ تر شدن برنامه ها مثمر ثمر باشد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید