کد خبر: ۴۶۰۸
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۵/۳/۲۰

شروع اسکان مسافران در مدارس رودبار از ۲۵ خرداد ماه
مدیر آموزش و پرورش رودبار خبر داد

شروع اسکان مسافران در مدارس رودبار از ۲۵ خرداد ماه

مدیر آموزش و پرورش رودبار، گفت: از ۲۵ خرداد ماه سال جاری اسکان مسافران در مدارس این شهرستان آغاز می شود. وی، از تجهیز مدارس اسکان فرهگیان خبر داد و گفت: برای رفاه حال مسافرین تجهیز و ساماندهی مدارس محل اسکان در دستور کار قرار دارد

به گزارش پایگاه خبری مارلیک نیوز به نقل از زیتون خبر، دکتر حمید آقاجانی در جلسه داخلی ستاد اسکان که با حضور اعضا در آموزش و پرورش رودبار برگزار شد، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنین روزه دار، اظهار کرد: با برنامه ریزی دقیق زمینه استقبال از خانواده های فرهنگیان در ایام تابستان فراهم شده است.


وی ضمن تقدیر وتشکر از زحمات عوامل اجرایی اسکان موقت درنوروز۹۵، ادامه داد: باید با برنامه ریزی مطلوب نسبت به شناسایی نقاط ضعف و قوت سالهای گذشته و رفع مشکلات، موانع و کمبودهای مدارس اقدام وتقویت نماییم.


این مسئول با تاکید بر استفاده از کلیه امکانات و نیرو در راستای ارائه خدمات رفاهی به همکاران فرهنگی، بیان داشت: بازدید از مدارس در دستور کار قرار دارد تا بتوانیم نسبت به شناسایی و رفع مشکلات موجود در مدارس اقدام نموده تا در ایام تابستان با مشکلی مواجه نباشیم.


وی، از تجهیز مدارس اسکان فرهگیان خبر داد و گفت: برای رفاه حال مسافرین تجهیز و ساماندهی مدارس محل اسکان در دستور کار قرار دارد.
وی با بیان اینکه از ۲۵ خرداد ماه سال جاری اسکان مسافران در مدارس این شهرستان آغاز می شود، گفت: رودبار آماده پذیرای مسافران است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید