کد خبر: ۸۱۲۵
۹:۴۷ - ۱۳۹۵/۷/۱۷

مسئولان باید در مسیر تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و در راستای سیاست های سند چشم انداز بیست ساله کشور حرکت کنند

مسئولان باید در مسیر تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و در راستای سیاست های سند چشم انداز بیست ساله کشور حرکت کنند

نماینده عالی دولت ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت : همسو بودن مسئولان با اهداف دولت برای توسعه شهرستان ضروری است و نباید این گونه باشد که هر مدیری ساز جداگانه بنوازد و مسئولان باید در مسیر تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و در راستای سیاست های سند چشم انداز بیست ساله کشور حرکت کنند

به گزارش پایگاه خبری مارلیک نیوز، جلسه شورای اداری رودبار با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه، اعضای شورای تامین ، روسای ادارات و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات فرمانداری به ریاست میرغضنفری فرماندار شهرستان رودبار برگزار شد.

نماینده عالی دولت ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: همسو بودن مسئولان با اهداف دولت برای توسعه شهرستان ضروری است و نباید این گونه باشد که هر مدیری ساز جداگانه بنوازد و مسئولان باید در مسیر تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و در راستای سیاست های سند چشم انداز بیست ساله کشور حرکت کنند.

ایشان با بیان اینکه دولت خود را خدمتگزار ملت ایران می داند و همه توان خود را برای رفع مشکلات مردم بسیج کرده است افزودند : حضور معاون محترم توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری بدون تشریفات در روستای نمونه کشوری بدون بیکار اسطلخ جان حاکی از این است که هر جایی بحث رفع معضلات و اشتغال جوانان باشد دولت تمام قد آماده است.

این مسئول ضمن انتقاد از برگزاری جلسات بدون خروجی اذعان داشت: برگزاری جلسات باید منجر به حل مشکلات مردم شود. وی در ادامه با بیان اینکه مدیریت منحصر به حضور چند ساعته در محل کار نمی باشد از  مسئولین غیربومی خواست در رودبار اقامت دائمی داشته باشند. فرماندار شهرستان رودبار در خصوص ساخت و سازهای غیر مجاز خاطر نشان ساخت: جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز مخصوصا در حوزه های روستایی تنها با نظارت مستمر دستگاه‌های اجرایی محقق می‌شود.

میرغضنفری ضمن تقدیر از زحمات و مساعدت های دکتر نجفی استاندار گیلان در خصوص مشکلات آفت مگس زیتون ، اهتمام جدی مدیران ادارات را جهت ارتقا شاخص های برخورداری مورد تاکید قرار داد. ایشان با اشاره به اینکه حکومت اسلامی بر اخلاق بنا شده است افزودند: شان و جایگاه نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی می بایست در ادارات حفظ شود.

نماینده عالی دولت از عدم حضور مدیران در نمازجمعه انتقاد کرد و خواستار حضور پررنگ آنها هم در مراسمات سوگواری سید و سالار شهیدان و هم در نمازجمعه چهار شهر شهرستان شد . وی با بیان اینکه رودبار میزبان زائرین پیاده اربعین حسینی خواهد بود از آمادگی شهرستان جهت ارائه خدمات خبر داد .

فرماندار شهرستان رودبار در پایان جلسه شورای اداری ضمن تأکید بر ثبت نام اینترنتی نفوس و مسکن اظهار کرد: آنچه مجموعه استانداری بر آن تأکید دارد آمار و اطلاعات است که بسیار حائز اهمیت بوده و دستگاه های اجرایی هم باید در این رابطه به وظایف خود عمل کنند و ضمن همکاری با ستاد سرشماری شهرستان ، تمام کارکنان و زیرمجموعه آن اداره را تشویق به ثبت نام اینترنتی کنند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید