کد خبر: ۸۲۲۱
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۵/۸/۷

افتتاح نخستین ایستگاه دائمی سلامت اورژانس در مازندران

افتتاح نخستین ایستگاه دائمی سلامت اورژانس در مازندران

سخنگوی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، از افتتاح نخسین ایستگاه سلامت اورژانس به صورت دائمی در استان مازندران شهرستان محمودآباد خبر داد

به گزارش پایگاه خبری مارلیک نیوزبه نقل ازایسنا, ذکریا اشکپوراظهار کرد: در شهرستان محمودآباد نخستین ایستگاه سلامت اورژانس در مکان دائمی افتتاح شد.

وی با بیان اینکه نخستین ایستگاه سلامت اورژانس در مکان پارک طاهباز محمودآباد افتتاح شد، افزود: این مکان با همکاری مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی، شهرداری، شبکه بهداشت و درمان محمودآباد برای ارائه خدمات آموزشی، درمانی در زمان‌های شلوغ  حضور مردم در پارک تدارک دیده شد.

اشکپور تصریح کرد: این ایستگاه سلامت هر روز به مدت ۱۱۵ دقیقه در زمان‌های اوج شلوغی پارک، نیروهای اورژانس با استقرار در این مکان که دارای امکانات رفاهی و آموزشی استقرار پیدا کردند.

سخنگوی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، با اشاره به اینکه اقداماتی همچون اندازه گیری فشار خون و قند خون و آموزش‌های لازم در این ایستگاه سلامت برای عموم انجام می‌شود، گفت: این مکان با ۲۰ متر مساحت امروز با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیر شبکه و شورای شهر محمودآباد افتتاح شد.

این مسئول، یادآور شد: پس از افتتاح، کنترل فشار و قندخون توسط پرسنل اورژانس انجام شد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید