کد خبر: ۸۵۹۶
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲

تزریق اعتبار ۳۶۰میلیارد تومانی دولت تدبیر و امید به مازندران

تزریق اعتبار ۳۶۰میلیارد تومانی دولت تدبیر و امید به مازندران

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران گفت: دولت تدبیر و امید با تزریق اعتبار ۳۶۰ میلیارد تومانی موجب رونق اقتصادی استان مازندران شده است

به گزارش پایگاه خبری مارلیک نیوز به نقل از ایسنا، علیرضا یونسی در جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد با بیان اینکه مردم باید در جهت توسعه کشور تلاش کنند، گفت: باید از هر صنفی و قشری که هستیم به مثابه جنگ تحمیلی برای توسعه کشور تلاش و عمل کنیم.

وی افزود: مردم باید با همت بالای خود همانند زمانی که صدام را به زباله دان تاریخ سپردند در جهت پیشرفت کشور  عمل کنند.

یونسی خاطرنشان کرد: باید به گونه ای عمل کنیم که وجودمان برای جامعه همراه با خیر باشد و اگر منزلت ما در راه خدا و مسیر امام باشد به درستی ، پاکی دارای قرب بالایی خواهد بود.

یونسی با اشاره به اینکه دولت هر چه صادق تر و به عدالت نزدیک تر عمل کند به مردم نزدیک تر است، اظهار کرد: دولت روحانی  با تورم ۴۰ درصدی و رشد اقتصادی منفی ۸.۶ دهم درصدی تحویل گرفته شد و در حال حاضر رشد اقتصادی به مثبت ۴ درصد ترقی پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه  این دولت با تایید اعتبارات ۳۶۰ میلیارد تومانی مازندران را تقویت کرد، افزود: بخشی از کارگاه های ما سیستم تجهیزاتی بسیار قدیمی ۳۰ ساله دارند که باید از مدار خارج و تجهیزات جدید راه اندازی شود.

وی ادامه داد: در استان مازندران بیش از ۳ هزار میلیارد تومان هزینه برای سازندگی انجام گرفت و به همان میزان استان شکوفا و شغل ایجاد و جامعه رونق گرفت.

فرماندار محمودآباد نیز در سخنانی گفت: در سال اقتصاد مقاومتی با بهره گرفتن از اعتبار ۲۱ میلیاردی تومان در شهرستان ایجاد اشتغال شده است.

یحیی یوسف پور با تاکید بر اینکه در سال اقتصاد مقاومتی نگاه ما به دنبال ایجاد اشتغال برای جوانان است، گفت: با توجه به اعتبارات دریافتی در سطح شهرستان توانستیم به  ۵۰ شرکت اعتبارات تزریق و سبب فعالیت دوباره این واحد ها شود.

وی افزود: با فعالیت دوباره این شرکت ها حدود ۱۰۰ نفر از جوانان شهرستان پس از این تسهیلات اشتغال به کار شدند.

یوسف پور با اشاره به وجود بیش از ۲۱۰ هکتار فرسوده در این شهرستان، اظهار کرد: همکاران و مسئولان ما باید در این عرصه ها ورود پیدا کنند و مصوبات مدیریت بحران را جدی و پیگیری های لازم صورت پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: داشتن تجهیزات لازم در شهرداری ها از الزامات اولیه است و باید نقض ها برطرف شود تا در هر حال آمادگی های  لازم صورت پذیرد.

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید