کد خبر: ۸۶۸۰
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۹

آموزش چرتکه‌ سوربون ژاپن در نمایشگاه کتاب ساری

آموزش چرتکه‌ سوربون ژاپن در نمایشگاه کتاب ساری

مدیر عامل موسسه آموزشی نگاه نو و سیستم یوسی مس در مازندران، گفت: غرفه سیستم یوسی‌مس با استقرار غرفه در نمایشگاه کتاب ساری شیوه های نوین آموزشی چرتکه سوربن ژاپن را به متقاضیان آموزش می دهد

به گزارش پایگاه خبری مارلیک نیوز به نقل از ایسنا، غلامعلی مهدی نیا در حاشیه نمایشگاه کتاب ساری در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اطلاع رسانی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب با هدف اشاعه فرهنگ بسیار مطلوب و مناسب تدارک دیده شده است، اظهار کرد: غرفه سیستم یوسی مس نیز با قرار گرفتن در نمایشگاه برای  شیوه های نوین آموزشی به ارائه خدمات می پردازد.

مهدی نیا درباره سیستم یوسی مس، تصریح کرد: این سیستم یک طرح آموزشی جهانی است که ۲۴ سال سابقه دارد و آغاز به کار آن از کشور مالزی بوده است.
 
وی، گفت: برای نخستین بار این سیستم آموزشی به  ایران آمد و از اواخر سال ۹۰ سیستم یوسی‌مس در ایران  شروع به فعالیت کرد.
مهدی نیا ابزار اصلی  این شیوه نوین آموزشی را چرتکه‌سوربون ژاپن عنوان کرد و افزود: در حال حاضر ۶۰ کشور مشغول ارائه این سیستم آموزشی نوین هستند.
 
این مسئول رده سنی شروع  این آموزش را ۵ تا ۱۳ سال اعلام کرد و یادآور شد: از روش‌های این شیوه، روش محاسبات عددی، فلش کارت و چرتکه بوده که تاثیر آن بر اقلام شنیداری دیداری و تندنویسی قابل توجه است.
 
وی، خاطرنشان کرد: بیست و دومین سال مسابقات جهانی در این حوزه  طراحی شده و در مسابقات سال ۲۰۱۳ مالزی به همراه کشورهای امارات، دوبی، هند مقام‌های قهرمانی اول، دوم و سوم را کسب کردیم.
 
مهدی‌نیا، گفت: طرح توسعه ذهنی به کمک چرکته است دانش‌آموزان به کمک محاسبات از ذهن برخوردار می شوند.
وی هدف از شرکت در نمایشگاه را شناساندن طرح آموزشی به کمک توسعه ذهنی عنوان کرد و افزود: در ۲۱ شهرستان مدیران اجرایی در حال فعالیت هستند.


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید