کد خبر: ۸۹۱۳
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۶/۲/۶

احداث ۷ کلینیک ویژه در بیمارستان‌های مازندران

احداث ۷ کلینیک ویژه در بیمارستان‌های مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران از احداث ۷ کلینیک ویژه در بیمارستان‌های این استان خبر داد

به گزارش پایگاه خبری مارلیک نیوز نه نقل از ایسنا، قاسم جان بابایی در مراسم افتتاح کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان امام سجاد و طبقه دوم اورژانس این بیمارستان، اظهار کرد: در ۷ شهر از استان مازندران کلینیک ویژه ساخته شد و در ۷ شهر دیگر نیز این امر در حال انجام شدن است.

وی تصریح کرد: کلینیک تخصصی بیمارستان امام سجاد رامسر به مساحت ۷۵۰ متر با هزینه یک و نیم میلیارد تومان ساخته و ۲۰۰ میلیون تومان نیز برای تجهیزات آن هزینه شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران خاطرنشان کرد: خدمات سرپایی در تمامی رشته های پزشکی به این کلینیک منتقل شد و در رشته های اطفال، زنان، داخلی، جراحی، ارتوپدی خدمات دهی انجام می شود.

جان بابایی تصریح کرد: در سال های گذشته در حوزه سلامت با نگاه گردشگری کار خاصی انجام نشده است و باید یک بیمارستان در حد و اندازه گردشگری در رامسر ساخته شود.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان امام سجاد(ع) امکانات لازم را ندارد و بخش های تخصصی این مرکز درمانی باید تقویت شود، اظهار کرد: برخی بیماران از رامسر برای درمان به شهرهای دیگر مراجعه می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به واحد بین الملل در پشت بیمارستان امام سجاد در حال ساخت است، خاطرنشان کرد: این واحد با اعتبار ۲ میلیارد تومانی از سوی هیئت امنای دانشگاه بین الملل در حال ساخت بوده و مرحله دیوار چینی آن انجام شده است و تا پایان سال ۹۶ فاز آموزشی آن به بهره برداری می رسد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید