کد خبر: ۹۰۳۱
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۶/۳/۱

اجرای بیش از ۵ هزار متر عملیات لوله گذاری فاضلاب در قائم شهر

اجرای بیش از ۵ هزار متر عملیات لوله گذاری فاضلاب در قائم شهر

مدیر امور آبفاشهری قائم شهر از اجرای ۵ هزار و ۱۶۰ متر عملیات لوله گذاری فاضلاب در اقطار۲۰۰، ۳۱۵، ۴۰۰ و ۵۰۰ میلی متر در این شهر طی یک سال گذشته خبر داد و گفت: برای اجرای طرحه ای فاضلاب در قائم شهر ۴۷۰ کیلومتر شبکه فاضلاب نیاز است

به گزارش پایگاه خبری مارلیک نیوز به نقل از ایسنا، عبدالرضا سعیدی، با بیان اینکه بخشی از اعتبارات اجرای طرح های فاضلاب در قائم شهر از طریق تسهیلات بانک توسعه اسلامی تامین خواهد شد، افزود: در حال حاضر عملیات لوله گذاری فاضلاب در خیابان های اصلی نیما، بصیرت، بیست متری چشمه، سجاد، مهمانسرا، پیام آوران و کوچه های منشعب آن اجرا شد.

وی، ادامه داد: در مجموع مدول اول و دوم تصفیه خانه فاضلاب حدود ۱۸۳ هزار نفر در این شهر تحت پوشش طرحهای فاضلاب قرار می گیرند.

مدیر امور آبفاشهری قائم شهر، در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به بهسازی، بازسازی و تغییر منصوبات ۴ حلقه چاه طی یک سال اخیر در این امور اظهار کرد: با این اقدام ۱۰۰ لیتر در ثانیه به توان تامین آب شرب مشترکین افزوده شد.

سعیدی، با بیان اینکه  آب شرب مشترکین این امور در مجموع از طریق ۲۲ حلقه چاه با ظرفیت ۸۵۰ لیتر در ثانیه تامین می شود افزود:  طی سل گذشته  ۳ هزار و ۶۴۲ متر توسعه شبکه، ۵ هزار و ۵۵۲ متر اصلاح شبکه  و ۳۶۷ مورد استاندارد سازی خطوط آبرسانی انجام و نسبت به رفع ۳ هزار و ۹۵۸ مورد اتفاقات شبکه اقدام شد.

سعیدی، تعویض ۱۸۸۲ کنتور و  ۴۰۰ بازدید دانشجویی را از دیگر اقدامات این امور در سال ۹۵ عنوان کرد.

مدیر امور آبفاشهری قائم شهر افزود: در سال جاری اقدامات و برنامه هایی همچون بازسازی و نوسازی شبکه توزیع و توسعه به میزان ۱۶ کیلومتر، خرید زمین و تجهیز یک حلقه چاه، انتخاب مشاور برای مطالعه و بازنگری شبکه و ایستگاه پمپاژ، مطالعه تله متری و انرژی و بازسازی و نوسازی ایستگاه پمپاژ، بهسازی چاه و سرویس دیزل ژنراتور در دستور کار قرار دارد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید