کد خبر: ۹۰۴۱
۱۹:۱ - ۱۳۹۶/۳/۳

انتخابات خوب مازندران مدیون تلاش آموزش و پرورش است
استاندار مازندران

انتخابات خوب مازندران مدیون تلاش آموزش و پرورش است

استاندار مازندران گفت: برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت به بهترین شکل در مازندران مدیون آموزش و پرورش است

به گزارش پایگاه خبری مارلیک نیوز به نقل از ایلنا، ربیع فلاح‌ جلودار درآیین  سی و سومین یاد واره بزرگداشت مقام معلم  مازندران در اردوگاه شهدای دانش‌آموزی ساری با اشاره به سوم خرداد به عنوان سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار داشت: تاریخ گواه این است که مردم مازندران نیز در تمام دوران نهضت انقلاب و پس از پیروزی انقلاب اسلامی همیشه نقش آفرین بوده اند و سهم بسزایی در انقلاب اسلامی داشتند.

وی افزود: ملت ما همیشه مقتدرانه در حفاظت و صیانت از مرزها و اقتدار جمهوری اسلامی ایران کوشا بوده است و در دفاع از این مرز و بوم با قدرت و صلابت ورود پیدا کرده است.

استاندار مازندران با اشاره به سخنی از شهید آیت الله مطهری مبنی بر اینکه معلمی شغل نیست، گفت: معلمان با کمترین درآمد مادی زندگی می‌گذرانند،بنابراین باید تلاش کرد تا آنان جایگاه واقعی خود را بیابند.

وی ادامه داد: در دولت تدبیر و امید درجهت مرتفع شدن مشکلات این قشر از جامعه تلاش زیادی صورت گرفته است اما این کافی نیست باید در جهت رفع کاستی ها در این حوزه بیشتر تلاش کرد.

فلاح با اعلام اینکه زیرساخت توسعه هر کشوری، آموزش و پرورش آن کشوراست ،گفت: با نظر به این واقعیت، شایسته است در ارتباط با ساماندهی و پیشبرد نیازهای معلمان تلاش کنیم.

استاندار مازندران با اشاره به "طرح تحول  بنیادین افزود: کارهایی در دست اقدام است و اما می طلبد فعالیت‌های مربوط به این برنامه را گسترش دهیم تا به اهداف مورد نظر آن دست یابیم.

وی اظهار داشت:با تمام تلاش‌ها و فعالیت‌ها و اتحاد و همبستگی در استان غریبانه فعالیت می‌کنیم  بطوریکه در سفر دوم رییس جمهور به مازندران تمام مشکلات موجود در استان را برای او بازگو کردم.

فلاح  ادامه داد: اینطور تصور می شد که مازندران شرایط مناسبی برای برگزاری انتخابات را ندارد اما به رئیس جمهوراطمینان دادیم که اینگونه نیست و مازندران بالاترین مشارکت را خواهد داشت که محقق هم شد.

فلاح برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت به بهترین شکل در مازندران را مدیون آموزش و پرورش دانست و گفت: اکثر ناظرین انتخابات از نیروهای آموزش ‌ پرورش بوده است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه ،به رغم مشکلات و آسیبهای جدی که سال گذشته در حوزه کشاورزی به باغداران وارد شد، اما مشارکت ۹۱ درصدی مردم مازندران در انتخابات اخیر نشان اعتماد آنان به دولت یازدهم است.

وی ادامه داد: مازندران بیش از سه میلیون نفر جمعیت دارد که ۴۵ درصد آنها در روستاها ساکن هستند.

فلاح اعلام کرد: مازندران از حیث مشارکت مردم در انتخابات پس از استان یزد، رتبه دوم کشور را کسب کرد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید